10-21 października 2017 r. – 4. urodziny inicjatywy lokalnej.

Szanowni Mieszkańcy!

W październiku obchodzone są w Warszawie 4. urodziny inicjatywy lokalnej – narzędzia, z którego mogą korzystać mieszkańcy W-wy, kiedy chcą zrealizować swój pomysł na lokalne działania.

Z tej okazji organizowany jest specjalny urodzinowy Kurs Inicjatywy Lokalnej dla mieszkańców. Będzie on poświęcony organizacji pikników, świąt i innych wyjątkowych wydarzeń sąsiedzkich – może ktoś z Państwa chciałaby wziąć w nim udział?

Zajęcia będą odbywać się od 10 do 21 października 2017 r. w godzinach popołudniowych. Udział w kursie jest bezpłatny.

Podczas cyklu pięciu spotkań będzie można dowiedzieć się nie tylko o technicznych aspektach realizacji inicjatywy lokalnej, ale również wziąć udział w warsztatach dotyczących m.in. lokalnej promocji, tworzenia plakatów czy gotowania na wydarzenie sąsiedzkie. Wszystkie spotkania poprowadzą praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach. W załączeniu przesyłam dokładny program kursu i zaproszenie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy są obowiązkowe. Trzeba przesłać wiadomość potwierdzającą chęć udziału na maila: inicjatywa@um.warszawa.pl lub zgłoszenie telefoniczne pod numer:  22 44 33 184, 22 44 33 484 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-15).

Zaproszenie                              Program

ZAPRASZAMY

Źródło: http://www.inicjatywa.um.warszawa.pl/aktualnosci/wydarzenia/rusza-kurs-inicjatywy-lokalnej-4-urodziny-inicjatywy