Czego nie wolno robić na balkonie? Nowe zasady 2019.

Czego nie wolno robić na balkonie w Warszawie? Za te rzeczy dostaniecie grzywnę. Nowe zasady 2019

Czego nie wolno robić na balkonie? Okazuje się, że bardzo wielu rzeczy – bo choć polskie prawo nie reguluje tych kwestii specjalnymi przepisami, różne artykuły Kodeksu cywilnego i Kodeksu wykroczeń interpretuje się tak, by miały zastosowanie w sąsiedzkich sporach „o balkon”. A czego nie regulują artykuły, często precyzują spółdzielnie w swoich regulaminach. Oto siedem rzeczy, których robienie na balkonie zagwarantuje Wam przynajmniej grzywnę. Otwórz galerię, żeby poznać szczegóły.

Dla mnie osobiście zabrakło zakazu składowania i magazynowania rupieci (stare rowery bez kół, szafki, deski, deseczki, pojemniki po farbie itp.). Niestety czasami balon wygląda znacznie gorzej niż śmietnik.

Rozumiem, że mieszkaniec powinien mieć wolny wybór co do zagospodarowania balkonu jednak osobiście sąsiadowałem z zagruzowanym balkonem. Pomimo iż mój balkon był bardzo duży z łatwością pomieścił stolik i krzesełka jednak trudno było wypić na nim choćby poranną kawę. Rozwiązaniem był zakup tui, która zasłoniła balkonowe złomowisko najemcy gminy dodam, że sąsiad z balkonu nie korzystał ponieważ dostęp do niego z wiadomych względów był niemożliwy.

Przeczytaj cały artykuł ..

Źródło: https://warszawa.naszemiasto.pl

Warto przeczytać również ….