SĄSIEDZKIE MUZYKOWANIE NA SIELCACH

Jeśli kochasz muzykę i lubisz eksperymentować, zapraszamy Cię na cykl warsztatów, podczas których będziemy spontanicznie muzykować w gronie sąsiedzkim.

Na tych zajęciach nie będziemy uczyć się muzyki, lecz pokażemy Wam jak bawić się dźwiękami, wydobywać je z nas samych i otaczających nas przedmiotów, jak czerpać czystą przyjemność z nieskrępowanej twórczości i improwizacji na instrumentach muzycznych. Uwolnimy drzemiącą w nas kreatywność!

Grupa: 7-100 lat
Zapraszamy małych i dużych mieszkańców Sielc: dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.
Startujemy 8 listopada o godzinie 18:00.

Spotykamy się w każdą środę w siedzibie Stowarzyszenia „Integracja” na ul. Grottgera 25a (budynek znajduje się pomiędzy parkiem Morskie Oko a blokiem przy ul. Grottgera 25, wejście przez Ośrodek Terapeutyczny IPiN)

WSTĘP BEZPŁATNY – liczba miejsc ograniczona!

Zapisy telefoniczne i mailowe:
512 370 260 (Kinga), 604 948 951 (Kasia)
e-mail: sasiedzisielce@gmail.com

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 7 listopada. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku oraz okolicy Sielc, skąd pochodzi uczestnik.

O prowadzących:

Kinga Dębiec-Czopowicz – animatorka kultury, arteterapeutka, animatorka społeczna, pasjonująca się pracą na rzecz małych społeczności lokalnych i integracji mieszkańców. Stołeczna-Społeczna na Mokotowie, członek Partnerstwa „Moje Sielce”.

Katarzyna Grajkowska – arteterapeutka, rytmiczka, filmoznawca, zafascynowana pracą z ludźmi i towarzyszeniem innym w odkrywaniu siebie, wprowadzaniu w swoim życiu zmian na lepsze.

Działanie „Stołeczni-Społeczni – Sieć Animatorów Warszawskich”, realizowany w ramach projektu „Warszawa Lokalnie”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.